جزئیات مطلب

باشگاه جهان رفتینگ

باشگاه جهان رفتینگ

باشگاه جهان رفتینگ

باشگاه قایقرانی جهان رفتینگ به مدیریت آقای احسان یزدانی در سال ۱۳۹۲ در شهرستان سامان احداث و به بهره‌برداری رسید. این باشگاه با همکاری اداره ورزش جوانان شهرستان و همچنین با فعالیت راهنمایان فارغ التحصیل از دانشگاه‌های تربیت بدنی ایران و بکارگیری مربیان مجرب و دارنده مدرک رسمی رفتینگ از سوی فدراسیون قایقرانی تاکنون با پذیرش هزاران مسافر شخصی از نقاط مختلف ایران و آژانس‌های گردشگری و مسافرتی مجری بزرگترین و هیجان‌انگیزترین تورهای رفتینگ در رودخانه خروشان زاینده‌رود است.

باشگاه جهان رفتینگ با سرویس حمل و نقل مسافر اختصاصی به منظور سرو غذا اقامتگاه بوم‌گردی و باغ تفریحی شخصی را در کنار طبیعت بی نظیر ساحل رودخانه و همچنین برای اقامت و رفاه حال مسافرین ویلاهای مجلل را در بهترین نقطه گردشگری شهرستان سامان فراهم کرده است.

مکان باشگاه در ایستگاه مقصد، نزدیک به پل تاریخی زمانخان و پیست قایقرانی اسلالوم و همچنین با دسترسی سریع و آسان به مرکز شهرستان سامان واقع شده است. باشگاه جهان رفتینگ خدماتی را در قالب وعده‌های پذیرایی، گشت‌ها، اقامت و رفتینگ در دو شیفت کاری از ساعت ۹ صبح الی ۶ بعدازظهر در نیمه اول سال از اردیبهشت الی شهریور‌ ارائه می‌دهد.

خدمات رفتینگ شامل آموزش اولیه توسط مربیان، تجهیزات امانی شامل پارو، جلیقه نجات، کلاه ایمنی، راهنما به ازای هر قایق، عکسبرداری حرفه‌ای و فیلمبرداری هوایی در طول مسیر است. مربیان اسماعیل ملک صالحی، جهاندار یزدانی، فرزاد زرتشتی، پژمان کورانی، محمد یزدانی، امیر حسین یزدانی، وحید اسیوند و راهنمایان حسین یزدانی، معین کورانی، هومن یزدانی، سینا اسدی، امیر زرتشتی، علی جوادی تیم باشگاه جهان رفتینگ را تشکیل می‌دهند.

Sign In