جزئیات مطلب

باشگاه جهان رفتینگ

باشگاه جهان رفتینگ

باشگاه جهان رفتینگ

باشگاه قایقرانی جهان رفتینگ به شماره مجوز ۵۸۸۵۳۱۱۳۵۴۹۱۰۱۴ توسط آقای ایمان یزدانی به مدیریت آقای احسان یزدانی در سال ۱۳۹۲ در شهرستان سامان احداث و به بهره‌برداری رسید. این باشگاه با عملکرد عالی و رعایت کلیه آیین نامه های فدراسیون قایقرانی رفتینگ از سوی اداره ورزش جوانان شهرستان سامان به عنوان باشگاه برتر در سال ۱۴۰۲ معرفی گردید. این باشگاه تاکنون میزبان معاونت محترم وزارت ورزش و جوانان، تیم ملی تکواندو، ارگان ها و سازمان های دولتی، مدارس و دانشگاه ها، مسافرین و گردشگران خارجی و داخلی بوده است.

این باشگاه با فعالیت راهنمایان فارغ التحصیل رشته تربیت بدنی و بکارگیری مربیان مجرب و دارنده مدرک رسمی رفتینگ نیز در کارنامه خود افتخار میزبانی از هزاران ورزشکار و همکاری با بهترین آژانس‌های گردشگری و مسافرتی را جهت برگزاری بزرگترین و هیجان‌انگیزترین تورهای رفتینگ در رودخانه خروشان زاینده‌رود ثبت کرده است.

باشگاه جهان رفتینگ دارای سرویس حمل و نقل اختصاصی به منظور جابه جایی مناسب گردشگران است. این باشگاه به منظور سرو غذا اقامتگاه بوم‌گردی و باغ تفریحی شخصی را در کنار طبیعت بی نظیر ساحل رودخانه برای اسکان و رفاه حال مسافرین فراهم کرده است. همچین ویلاهای مجلل را در بهترین نقطه گردشگری شهرستان سامان جهت اقامت و استراحت گردشگران تدارک دیده است. باغ اختصاصی باشگاه مجهز به رختکن جهت تعویض لباس، فروشگاه تجهیزات رفتینگ، بوفه جهت خرید مواد غذایی، تخت های استراحت و میز پذیرایی غذا است. به منظور ارائه خدمات به تورهای آفرودی و ماشین های شخصی مکانی کاملا مجزا و امن جهت استقرار تجهیزات کمپ و  اتومبیل ها فراهم شده است.

مکان باشگاه در ایستگاه مقصد نزدیک به پل تاریخی زمانخان، پیست قایقرانی اسلالوم و همچنین با دسترسی سریع و آسان به مرکز شهرستان سامان به فاصله 2 کیلومتری واقع شده است. باشگاه جهان رفتینگ خدماتی را در قالب وعده‌های پذیرایی، گشت‌ها، اقامت و رفتینگ در دو شیفت کاری از ساعت ۹ صبح الی ۶ بعدازظهر در نیمه اول سال از اردیبهشت الی شهریور‌ ارائه می‌دهد.

خدمات رفتینگ شامل آموزش اولیه توسط مربیان، تجهیزات امانی شامل پارو، جلیقه نجات، کلاه ایمنی و راهنما به ازای هر قایق است. به جهت ثبت لحظات شاد و خاطرات مسافرین عکسبرداری و فیلمبرداری هوایی در طول مسیر توسط عکاس حرفه ای باشگاه سرکار خانم مریم سلیمی انجام می شود. در نهایت تمامی عکس ها به صورت رایگان بعد از 1 روز کاری به گردشگران یا سرپرست تور ارسال می گردند.

مربیان آقا جهاندار یزدانی، محمد خسروی، رضا فرجی، محمد حسین یزدانی، امیر مسعود یزدانی، حسین یزدانی، هومن یزدانی، سینا مرادی، علی خسروی و امیرعلی اعرابی و مربیان بانوان زهرا دهقان و الهه تراکمه تیم  باشگاه قایقرانی جهان رفتینگ را تشکیل می‌دهند.

باتوجه به نظارت مسئولین اداره ورزش و جوانان شهرستان سامان جهت ارزیابی عملکرد باشگاه ها در حین فعالیت و اجرای رفتینگ در آبان ماه سال جاری با اهدا لوح و تندیس باشگاه برتر از موسس، مدیر، مدیره، راهنمایان و مربیان باشگاه قایقرانی جهان رفتینگ تقدیر به عمل آمد. 

Sign In